מנורה פוליסת חיסכון מניות סחיר

מספר קופה 101 · השם הרשמי: מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות סחיר · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+1.96%
12 חודשים+15.29%
3 שנים45.20%
5 שנים58.65%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 5 מתוך 6 בפוליסות חיסכון במסלול מניות סחיר. מתחת לממוצע הקבוצה ב-7.89 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 2 מתוך 3. המוביל: איילון פוליסת חיסכון מניות סחיר עם 62.53%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל פוליסת חיסכון מניות סחיר עם 31.73%.

בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (כלל, 0.41%) הוא בערך 500 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.66% מהצבירה, כלומר בערך 66 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.65%), ועוד 1.71% מכל הפקדה.

ב-5 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +4.90%, החלש ביותר: -7.17%.

חודש אחרי חודש

+4.1ספט+1.4אוק+0.9נוב−0.7דצמ+1.3ינו+1.5פבר−7.2מרץ+4.9אפר+2.2מאי+4.7יונ−0.3יול+2.0אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

101 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון גבוהה
106%מהכסף מושקע בחו"ל
גבוההתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 10.39)
טובציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 0.81)
₪618 מיליוןהכסף שמנוהל במסלול

מסלול מניות סחיר במשפט אחד

מניות סחירות בבורסה בלבד, בלי נכסים לא סחירים: שקיפות מלאה ותמחור יומי.

להשוות את כל פוליסות חיסכון בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

פוליסות חיסכון במסלול מניות סחיר: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1כלל פוליסת חיסכון מניות סחיר-1.09%+31.73%אין נתוןאין נתון0.41%
2מגדל פוליסת חיסכון מניות סחיר-0.28%+28.43%אין נתוןאין נתוןאין נתון
3הראל פוליסת חיסכון מניות סחיר+0.66%+27.94%אין נתוןאין נתון0.74%
4איילון פוליסת חיסכון מניות סחיר+4.05%+24.88%62.03%62.53%0.72%
5מנורה פוליסת חיסכון מניות סחיר+1.96%+15.29%45.20%58.65%0.66%
6הפניקס פוליסת חיסכון מניות סחיר+2.29%+10.80%35.36%50.80%0.74%
7הכשרה פוליסת חיסכון מניות סחיר+0.88%אין נתוןאין נתוןאין נתוןאין נתון
ממוצע הקבוצה1.21%23.18%47.53%57.33%

עוד מסלולים של מנורה בפוליסות חיסכון

מנורה במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מנורה פוליסת חיסכון מניות סחיר?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +1.96% בחודש האחרון, 15.29% ב-12 החודשים האחרונים, 45.20% ב-3 שנים ו-58.65% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במנורה פוליסת חיסכון מניות סחיר?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.66% מהצבירה בשנה ו-1.71% מההפקדות. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מנורה פוליסת חיסכון מניות סחיר ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 5 מתוך 6 פוליסות חיסכון במסלול מניות סחיר, ולאורך 5 שנים במקום 2 מתוך 3. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.