בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 4 מתוך 7. המוביל: אינפיניטי גמל להשקעה הלכתי עם 53.83%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: מיטב גמל להשקעה הלכתי עם 12.73%.
בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (אינפיניטי, 0.60%) הוא בערך 100 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.65% מהצבירה, כלומר בערך 65 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.64%).
ב-6 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: 2 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +3.92%, החלש ביותר: -2.47%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול הלכתי במשפט אחד
השקעה על פי כללי ההלכה בפיקוח הלכתי צמוד: למי שחשוב שהכסף יעבוד לפי האמונה.
קופות גמל להשקעה במסלול הלכתי: כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1מיטב גמל להשקעה הלכתי | +1.01% | +12.73% | 38.20% | 40.47% | 0.67% |
| 2כלל גמל להשקעה הלכתי | +0.95% | +12.72% | 38.28% | 38.24% | 0.65% |
| 3הראל גמל להשקעה הלכתי | +1.19% | +12.60% | 36.04% | 31.63% | 0.61% |
| 4מגדל גמל להשקעה הלכתי | +1.19% | +12.56% | 38.70% | 38.57% | 0.64% |
| 5מנורה גמל להשקעה הלכתי | +0.92% | +11.52% | 32.78% | 28.48% | 0.61% |
| 6אלטשולר שחם גמל להשקעה הלכתי | +2.02% | +10.59% | 35.35% | 30.83% | 0.70% |
| 7אינפיניטי גמל להשקעה הלכתי | +1.46% | +9.97% | 39.40% | 53.83% | 0.60% |
| 8מור גמל להשקעה הלכתי | +2.69% | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון |
| ממוצע הקבוצה | 1.43% | 11.81% | 36.96% | 37.44% |
עוד מסלולים של כלל בקופות גמל להשקעה
כלל במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של כלל גמל להשקעה הלכתי?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.95% בחודש האחרון, 12.72% ב-12 החודשים האחרונים, 38.28% ב-3 שנים ו-38.24% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים בכלל גמל להשקעה הלכתי?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.65% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך כלל גמל להשקעה הלכתי ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 2 מתוך 7 קופות גמל להשקעה במסלול הלכתי, ולאורך 5 שנים במקום 4 מתוך 7. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.