בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 5 מתוך 9. המוביל: כלל גמל כספי עם 19.75%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: אלטשולר שחם גמל כספי עם 4.77%.
בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (כלל, 0.45%) הוא בערך 240 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.57% מהצבירה, כלומר בערך 57 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.53%), ועוד 0.01% מכל הפקדה.
ב-6 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.51%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד
פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.
קופות גמל במסלול כספי (שקלי): כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1אלטשולר שחם גמל כספי | +0.38% | +4.77% | 14.92% | 19.14% | 0.58% |
| 2כלל גמל כספי | +0.38% | +4.57% | 15.63% | 19.75% | 0.45% |
| 3מגדל גמל כספי | +0.36% | +4.47% | 13.93% | 16.36% | 0.51% |
| 4הפניקס גמל כספי | +0.31% | +4.29% | 13.74% | 16.82% | 0.57% |
| 5מיטב גמל כספי | +0.31% | +4.27% | 12.01% | 10.72% | 0.54% |
| 6אנליסט גמל כספי | +0.32% | +4.23% | 13.72% | 16.81% | 0.59% |
| 7מור גמל כספי | +0.30% | +4.23% | 13.88% | 18.09% | 0.65% |
| 8הראל גמל כספי | +0.32% | +4.20% | 13.83% | 16.88% | 0.45% |
| 9מנורה גמל כספי | +0.29% | +4.04% | 13.50% | 16.28% | 0.45% |
| ממוצע הקבוצה | 0.33% | 4.34% | 13.91% | 16.76% |
עוד מסלולים של הפניקס בקופות גמל
הפניקס במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של הפניקס גמל כספי?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.31% בחודש האחרון, 4.29% ב-12 החודשים האחרונים, 13.74% ב-3 שנים ו-16.82% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים בהפניקס גמל כספי?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.57% מהצבירה בשנה ו-0.01% מההפקדות. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך הפניקס גמל כספי ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 4 מתוך 9 קופות גמל במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 5 מתוך 9. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.