מיטב גמל כספי

מספר קופה 876 · השם הרשמי: מיטב גמל כספי (שקלי) · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+0.31%
12 חודשים+4.27%
3 שנים12.01%
5 שנים10.72%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 5 מתוך 9 בקופות גמל במסלול כספי (שקלי). מתחת לממוצע הקבוצה ב-0.07 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 9 מתוך 9. המוביל: כלל גמל כספי עם 19.75%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: אלטשולר שחם גמל כספי עם 4.77%.

בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (כלל, 0.45%) הוא בערך 180 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.54% מהצבירה, כלומר בערך 54 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.53%), ועוד 0.14% מכל הפקדה.

ב-7 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.49%.

חודש אחרי חודש

+0.3ספט+0.3אוק+0.4נוב+0.3דצמ+0.4ינו+0.3פבר+0.2מרץ+0.4אפר+0.5מאי+0.5יונ+0.2יול+0.3אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

0 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון נמוכה
0%מהכסף מושקע בחו"ל
נמוכהתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 2.61)
נמוךציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ -0.35)
₪254 מיליוןהכסף שמנוהל במסלול

מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד

פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.

להשוות את כל קופות גמל בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קופות גמל במסלול כספי (שקלי): כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1אלטשולר שחם גמל כספי+0.38%+4.77%14.92%19.14%0.58%
2כלל גמל כספי+0.38%+4.57%15.63%19.75%0.45%
3מגדל גמל כספי+0.36%+4.47%13.93%16.36%0.51%
4הפניקס גמל כספי+0.31%+4.29%13.74%16.82%0.57%
5מיטב גמל כספי+0.31%+4.27%12.01%10.72%0.54%
6אנליסט גמל כספי+0.32%+4.23%13.72%16.81%0.59%
7מור גמל כספי+0.30%+4.23%13.88%18.09%0.65%
8הראל גמל כספי+0.32%+4.20%13.83%16.88%0.45%
9מנורה גמל כספי+0.29%+4.04%13.50%16.28%0.45%
ממוצע הקבוצה0.33%4.34%13.91%16.76%

עוד מסלולים של מיטב בקופות גמל

מיטב במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מיטב גמל כספי?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.31% בחודש האחרון, 4.27% ב-12 החודשים האחרונים, 12.01% ב-3 שנים ו-10.72% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במיטב גמל כספי?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.54% מהצבירה בשנה ו-0.14% מההפקדות. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מיטב גמל כספי ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 5 מתוך 9 קופות גמל במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 9 מתוך 9. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.