מיטב גמל להשקעה כספי

מספר קופה 7861 · השם הרשמי: מיטב גמל להשקעה כספי (שקלי) · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+0.30%
12 חודשים+4.15%
3 שנים13.84%
5 שנים16.31%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 7 מתוך 9 בקופות גמל להשקעה במסלול כספי (שקלי). מתחת לממוצע הקבוצה ב-0.17 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 7 מתוך 9. המוביל: כלל גמל להשקעה כספי עם 19.81%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: אלטשולר שחם גמל להשקעה כספי עם 4.77%.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.58% מהצבירה, כלומר בערך 58 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.61%).

ב-3 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.43%.

חודש אחרי חודש

+0.4ספט+0.3אוק+0.3נוב+0.3דצמ+0.4ינו+0.3פבר+0.2מרץ+0.4אפר+0.4מאי+0.4יונ+0.3יול+0.3אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

0 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון נמוכה
0%מהכסף מושקע בחו"ל
נמוכה מאודתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 0.66)
נמוךציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ -0.27)
₪55 מיליוןהכסף שמנוהל במסלול

מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד

פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.

להשוות את כל קופות גמל להשקעה בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קופות גמל להשקעה במסלול כספי (שקלי): כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1אלטשולר שחם גמל להשקעה כספי+0.38%+4.77%15.01%18.92%0.60%
2כלל גמל להשקעה כספי+0.38%+4.61%15.66%19.81%0.61%
3מגדל גמל להשקעה כספי+0.36%+4.45%14.05%16.49%0.60%
4הפניקס גמל להשקעה כספי+0.31%+4.29%13.90%16.99%0.68%
5אנליסט גמל להשקעה כספי+0.32%+4.23%13.74%16.91%0.58%
6מור גמל להשקעה כספי+0.29%+4.16%13.57%17.75%0.71%
7מיטב גמל להשקעה כספי+0.30%+4.15%13.84%16.31%0.58%
8הראל גמל להשקעה כספי+0.30%+4.13%13.32%15.95%0.57%
9מנורה גמל להשקעה כספי+0.29%+4.05%13.63%16.21%0.55%
ממוצע הקבוצה0.33%4.32%14.08%17.26%

עוד מסלולים של מיטב בקופות גמל להשקעה

מיטב במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מיטב גמל להשקעה כספי?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.30% בחודש האחרון, 4.15% ב-12 החודשים האחרונים, 13.84% ב-3 שנים ו-16.31% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במיטב גמל להשקעה כספי?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.58% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מיטב גמל להשקעה כספי ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 7 מתוך 9 קופות גמל להשקעה במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 7 מתוך 9. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.