בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 6 מתוך 9. המוביל: כלל גמל להשקעה כספי עם 19.81%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: אלטשולר שחם גמל להשקעה כספי עם 4.77%.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.60% מהצבירה, כלומר בערך 60 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.61%).
ב-5 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.58%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד
פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.
קופות גמל להשקעה במסלול כספי (שקלי): כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1אלטשולר שחם גמל להשקעה כספי | +0.38% | +4.77% | 15.01% | 18.92% | 0.60% |
| 2כלל גמל להשקעה כספי | +0.38% | +4.61% | 15.66% | 19.81% | 0.61% |
| 3מגדל גמל להשקעה כספי | +0.36% | +4.45% | 14.05% | 16.49% | 0.60% |
| 4הפניקס גמל להשקעה כספי | +0.31% | +4.29% | 13.90% | 16.99% | 0.68% |
| 5אנליסט גמל להשקעה כספי | +0.32% | +4.23% | 13.74% | 16.91% | 0.58% |
| 6מור גמל להשקעה כספי | +0.29% | +4.16% | 13.57% | 17.75% | 0.71% |
| 7מיטב גמל להשקעה כספי | +0.30% | +4.15% | 13.84% | 16.31% | 0.58% |
| 8הראל גמל להשקעה כספי | +0.30% | +4.13% | 13.32% | 15.95% | 0.57% |
| 9מנורה גמל להשקעה כספי | +0.29% | +4.05% | 13.63% | 16.21% | 0.55% |
| ממוצע הקבוצה | 0.33% | 4.32% | 14.08% | 17.26% |
עוד מסלולים של מגדל בקופות גמל להשקעה
מגדל במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של מגדל גמל להשקעה כספי?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.36% בחודש האחרון, 4.45% ב-12 החודשים האחרונים, 14.05% ב-3 שנים ו-16.49% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים במגדל גמל להשקעה כספי?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.60% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך מגדל גמל להשקעה כספי ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 3 מתוך 9 קופות גמל להשקעה במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 6 מתוך 9. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.