בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 2 מתוך 7. המוביל: כלל פוליסת חיסכון כספי עם 19.50%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל פוליסת חיסכון כספי עם 4.58%.
בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (איילון, 0.60%) הוא בערך 300 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.75% מהצבירה, כלומר בערך 75 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.80%), ועוד 0.91% מכל הפקדה.
ב-6 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.39%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד
פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.
פוליסות חיסכון במסלול כספי (שקלי): כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1כלל פוליסת חיסכון כספי | +0.34% | +4.58% | 15.51% | 19.50% | 0.77% |
| 2איילון פוליסת חיסכון כספי | +0.28% | +4.47% | 14.84% | 7.54% | 0.60% |
| 3מגדל פוליסת חיסכון כספי | +0.30% | +4.47% | 14.01% | 16.33% | 1.10% |
| 4הפניקס פוליסת חיסכון כספי | +0.28% | +4.28% | 13.68% | 16.71% | 0.75% |
| 5הראל פוליסת חיסכון כספי | +0.32% | +4.17% | 13.75% | 16.74% | 0.75% |
| 6הכשרה פוליסת חיסכון כספי | +0.29% | +4.16% | 13.55% | 16.52% | 0.84% |
| 7מנורה פוליסת חיסכון כספי | +0.28% | +4.02% | 13.53% | 15.96% | 0.78% |
| ממוצע הקבוצה | 0.30% | 4.31% | 14.12% | 15.61% |
עוד מסלולים של הראל בפוליסות חיסכון
הראל במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של הראל פוליסת חיסכון כספי?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.32% בחודש האחרון, 4.17% ב-12 החודשים האחרונים, 13.75% ב-3 שנים ו-16.74% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים בהראל פוליסת חיסכון כספי?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.75% מהצבירה בשנה ו-0.91% מההפקדות. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך הראל פוליסת חיסכון כספי ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 5 מתוך 7 פוליסות חיסכון במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 2 מתוך 7. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.