בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 3 מתוך 10. המוביל: איילון פוליסת חיסכון מניות עם 84.39%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל פוליסת חיסכון מניות עם 26.74%.
בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (איי. די. איי, 0.66%) הוא בערך 160 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.74% מהצבירה, כלומר בערך 74 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.79%), ועוד 0.89% מכל הפקדה.
ב-9 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +9.20%, החלש ביותר: -4.70%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול מניות במשפט אחד
כמעט הכל במניות: פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר לאורך שנים, עם טלטלות חזקות בדרך. משחק לטווח ארוך.
פוליסות חיסכון במסלול מניות: כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1כלל פוליסת חיסכון מניות | +1.13% | +26.74% | 80.24% | 75.60% | 0.75% |
| 2איילון פוליסת חיסכון מניות | +0.93% | +24.43% | 83.03% | 84.39% | 0.71% |
| 3הראל פוליסת חיסכון מניות | +1.89% | +24.19% | 74.20% | 77.05% | 0.74% |
| 4מנורה פוליסת חיסכון מניות | +2.27% | +23.79% | 76.08% | 76.08% | 0.71% |
| 5הפניקס פוליסת חיסכון מניות | +1.69% | +22.08% | 76.64% | 76.52% | 0.75% |
| 6מגדל פוליסת חיסכון מניות | +1.18% | +21.91% | 75.79% | 77.33% | 1.04% |
| 7מור פוליסת חיסכון מניות | +1.58% | +21.90% | 71.50% | 67.19% | 0.84% |
| 8איי. די. איי פוליסת חיסכון מניות | +0.09% | +19.06% | 73.23% | אין נתון | 0.66% |
| 9מיטב פוליסת חיסכון מניות | +2.00% | +18.76% | 66.05% | 75.68% | 0.84% |
| 10אנליסט פוליסת חיסכון מניות | +1.75% | +18.52% | 66.22% | אין נתון | 0.84% |
| 11הכשרה פוליסת חיסכון מניות | +1.58% | +18.28% | 66.11% | 64.10% | 0.76% |
| 12ילין לפידות פוליסת חיסכון מניות | +2.09% | +17.42% | 64.22% | 73.18% | 0.84% |
| ממוצע הקבוצה | 1.52% | 21.42% | 72.78% | 74.71% |
עוד מסלולים של הראל בפוליסות חיסכון
הראל במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של הראל פוליסת חיסכון מניות?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +1.89% בחודש האחרון, 24.19% ב-12 החודשים האחרונים, 74.20% ב-3 שנים ו-77.05% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים בהראל פוליסת חיסכון מניות?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.74% מהצבירה בשנה ו-0.89% מההפקדות. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך הראל פוליסת חיסכון מניות ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 3 מתוך 12 פוליסות חיסכון במסלול מניות, ולאורך 5 שנים במקום 3 מתוך 10. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.