מור פוליסת חיסכון מניות

מספר קופה 12938 · השם הרשמי: הכשרה מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - מניות · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+1.58%
12 חודשים+21.90%
3 שנים71.50%
5 שנים67.19%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 7 מתוך 12 בפוליסות חיסכון במסלול מניות. מעל ממוצע הקבוצה ב-0.48 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 9 מתוך 10. המוביל: איילון פוליסת חיסכון מניות עם 84.39%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל פוליסת חיסכון מניות עם 26.74%.

בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (איי. די. איי, 0.66%) הוא בערך 360 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.84% מהצבירה, כלומר בערך 84 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.79%).

ב-7 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +8.10%, החלש ביותר: -3.06%.

חודש אחרי חודש

+3.2ספט+2.7אוק+1.1נוב+2.3דצמ+3.6ינו+0.8פבר−3.1מרץ+8.1אפר+3.9מאי−2.0יונ−1.7יול+1.6אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

93 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון גבוהה
65%מהכסף מושקע בחו"ל
גבוההתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 10.70)
טובציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 1.02)
₪1.3 מיליארדהכסף שמנוהל במסלול

מסלול מניות במשפט אחד

כמעט הכל במניות: פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר לאורך שנים, עם טלטלות חזקות בדרך. משחק לטווח ארוך.

להשוות את כל פוליסות חיסכון בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

פוליסות חיסכון במסלול מניות: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1כלל פוליסת חיסכון מניות+1.13%+26.74%80.24%75.60%0.75%
2איילון פוליסת חיסכון מניות+0.93%+24.43%83.03%84.39%0.71%
3הראל פוליסת חיסכון מניות+1.89%+24.19%74.20%77.05%0.74%
4מנורה פוליסת חיסכון מניות+2.27%+23.79%76.08%76.08%0.71%
5הפניקס פוליסת חיסכון מניות+1.69%+22.08%76.64%76.52%0.75%
6מגדל פוליסת חיסכון מניות+1.18%+21.91%75.79%77.33%1.04%
7מור פוליסת חיסכון מניות+1.58%+21.90%71.50%67.19%0.84%
8איי. די. איי פוליסת חיסכון מניות+0.09%+19.06%73.23%אין נתון0.66%
9מיטב פוליסת חיסכון מניות+2.00%+18.76%66.05%75.68%0.84%
10אנליסט פוליסת חיסכון מניות+1.75%+18.52%66.22%אין נתון0.84%
11הכשרה פוליסת חיסכון מניות+1.58%+18.28%66.11%64.10%0.76%
12ילין לפידות פוליסת חיסכון מניות+2.09%+17.42%64.22%73.18%0.84%
ממוצע הקבוצה1.52%21.42%72.78%74.71%

עוד מסלולים של מור בפוליסות חיסכון

מור במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מור פוליסת חיסכון מניות?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +1.58% בחודש האחרון, 21.90% ב-12 החודשים האחרונים, 71.50% ב-3 שנים ו-67.19% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במור פוליסת חיסכון מניות?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.84% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מור פוליסת חיסכון מניות ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 7 מתוך 12 פוליסות חיסכון במסלול מניות, ולאורך 5 שנים במקום 9 מתוך 10. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.