בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 7 מתוך 11. המוביל: אינפיניטי השתלמות מניות עם 96.97%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל השתלמות מניות עם 25.98%.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.53% מהצבירה, כלומר בערך 53 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.59%).
ב-9 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +9.25%, החלש ביותר: -4.76%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול מניות במשפט אחד
כמעט הכל במניות: פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר לאורך שנים, עם טלטלות חזקות בדרך. משחק לטווח ארוך.
קרנות השתלמות במסלול מניות: כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1כלל השתלמות מניות | +2.01% | +25.98% | 78.49% | 72.96% | 0.53% |
| 2הראל השתלמות מניות | +1.84% | +23.74% | 73.66% | 76.59% | 0.53% |
| 3מנורה השתלמות מניות | +2.27% | +23.59% | 75.84% | 75.37% | 0.49% |
| 4מור השתלמות מניות | +2.66% | +23.16% | 77.86% | 80.83% | 0.71% |
| 5מיטב השתלמות מניות | +2.59% | +22.22% | 77.11% | 77.87% | 0.55% |
| 6מגדל השתלמות מניות | +2.08% | +21.87% | 75.17% | 76.80% | 0.49% |
| 7הפניקס השתלמות מניות | +2.50% | +21.55% | 74.91% | 74.69% | 0.58% |
| 8אינפיניטי השתלמות מניות | +2.62% | +20.39% | 76.13% | 96.97% | 0.59% |
| 9אנליסט השתלמות מניות | +2.03% | +18.67% | 70.10% | 76.60% | 0.63% |
| 10אלטשולר שחם השתלמות מניות | +3.49% | +18.23% | 65.33% | 56.60% | 0.68% |
| 11ילין לפידות השתלמות מניות | +1.86% | +18.23% | 68.01% | 77.35% | 0.67% |
| ממוצע הקבוצה | 2.36% | 21.60% | 73.87% | 76.60% |
עוד מסלולים של הראל בקרנות השתלמות
הראל במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של הראל השתלמות מניות?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +1.84% בחודש האחרון, 23.74% ב-12 החודשים האחרונים, 73.66% ב-3 שנים ו-76.59% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים בהראל השתלמות מניות?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.53% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך הראל השתלמות מניות ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 2 מתוך 11 קרנות השתלמות במסלול מניות, ולאורך 5 שנים במקום 7 מתוך 11. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.