הראל השתלמות אג"ח עד 25% מניות

מספר קופה 416 · השם הרשמי: הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+0.32%
12 חודשים+5.83%
3 שנים17.98%
5 שנים20.43%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 9 מתוך 9 בקרנות השתלמות במסלול אג"ח עד 25% מניות. מתחת לממוצע הקבוצה ב-1.74 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 8 מתוך 8. המוביל: מור השתלמות אג"ח עד 25% מניות עם 33.60%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל השתלמות אג"ח עד 25% מניות עם 9.05%.

בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (אינפיניטי, 0.34%) הוא בערך 420 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.55% מהצבירה, כלומר בערך 55 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.55%).

ב-3 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 2 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +1.33%, החלש ביותר: -0.96%.

חודש אחרי חודש

+1.1ספט+1.0אוק+0.5נוב+0.2דצמ+0.6ינו+0.5פבר−1.0מרץ+1.3אפר+1.1מאי+0.4יונ−0.4יול+0.3אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

15 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון נמוכה
32%מהכסף מושקע בחו"ל
נמוכהתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 2.91)
נמוךציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 0.36)
₪2.5 מיליארדהכסף שמנוהל במסלול

מסלול אג"ח עד 25% מניות במשפט אחד

בסיס סולידי של אג"ח עם תוספת של עד 25% מניות: צעד אחד נועז יותר מאג"ח טהור.

להשוות את כל קרנות השתלמות בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קרנות השתלמות במסלול אג"ח עד 25% מניות: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1כלל השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.85%+9.05%27.41%24.60%0.51%
2מיטב השתלמות אג"ח עד 25% מניות+1.01%+8.94%30.53%31.35%0.57%
3מגדל השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.70%+8.58%אין נתוןאין נתון0.46%
4אינפיניטי השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.84%+7.94%26.84%27.17%0.34%
5אנליסט השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.36%+7.68%26.72%25.69%0.50%
6מור השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.92%+7.37%27.44%33.60%0.68%
7אלטשולר שחם השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.96%+6.85%21.99%22.17%0.70%
8הפניקס השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.29%+5.92%21.91%21.70%0.63%
9הראל השתלמות אג"ח עד 25% מניות+0.32%+5.83%17.98%20.43%0.55%
ממוצע הקבוצה0.69%7.57%25.10%25.84%

עוד מסלולים של הראל בקרנות השתלמות

הראל במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של הראל השתלמות אג"ח עד 25% מניות?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.32% בחודש האחרון, 5.83% ב-12 החודשים האחרונים, 17.98% ב-3 שנים ו-20.43% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים בהראל השתלמות אג"ח עד 25% מניות?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.55% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך הראל השתלמות אג"ח עד 25% מניות ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 9 מתוך 9 קרנות השתלמות במסלול אג"ח עד 25% מניות, ולאורך 5 שנים במקום 8 מתוך 8. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.