הראל השתלמות S&P 500

מספר קופה 13502 · השם הרשמי: הראל השתלמות - עוקב מדד s&p 500 · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+0.90%
12 חודשים+7.72%
3 שנים37.56%
5 שנים67.79%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 7 מתוך 10 בקרנות השתלמות במסלול מחקה מדד S&P 500. בדיוק בממוצע של הקבוצה.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 2 מתוך 5. המוביל: הפניקס השתלמות S&P 500 עם 68.84%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: מיטב השתלמות S&P 500 עם 7.98%.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.50% מהצבירה, כלומר בערך 50 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.57%).

ב-6 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +4.73%, החלש ביותר: -4.22%.

חודש אחרי חודש

+2.7ספט+0.8אוק+0.4נוב−1.9דצמ−1.6ינו+0.1פבר−4.2מרץ+3.2אפר+0.5מאי+4.7יונ+2.2יול+0.9אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

100 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון גבוהה
108%מהכסף מושקע בחו"ל
גבוההתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 10.25)
סבירציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 0.79)
₪7.7 מיליארדהכסף שמנוהל במסלול

מסלול מחקה מדד S&P 500 במשפט אחד

עוקב אחרי 500 החברות הגדולות בארה"ב: אפל, מיקרוסופט, אנבידיה ושות'. בלי מנהל שבוחר, פשוט מה שהמדד עושה.

להשוות את כל קרנות השתלמות בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קרנות השתלמות במסלול מחקה מדד S&P 500: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1מיטב השתלמות S&P 500+0.80%+7.98%39.24%67.45%0.54%
2מגדל השתלמות S&P 500+1.27%+7.93%38.10%אין נתון0.50%
3מנורה השתלמות S&P 500+1.04%+7.89%37.82%אין נתון0.49%
4כלל השתלמות S&P 500+1.02%+7.86%37.65%66.36%0.48%
5מור השתלמות S&P 500+1.22%+7.77%38.22%60.67%0.70%
6הפניקס השתלמות S&P 500+0.95%+7.75%38.28%68.84%0.57%
7הראל השתלמות S&P 500+0.90%+7.72%37.56%67.79%0.50%
8אלטשולר שחם השתלמות S&P 500+0.81%+7.65%אין נתוןאין נתון0.66%
9ילין לפידות השתלמות S&P 500+1.09%+7.56%אין נתוןאין נתון0.68%
10אנליסט השתלמות S&P 500+1.08%+7.47%37.20%אין נתון0.62%
ממוצע הקבוצה1.02%7.76%38.01%66.22%

עוד מסלולים של הראל בקרנות השתלמות

הראל במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של הראל השתלמות S&P 500?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.90% בחודש האחרון, 7.72% ב-12 החודשים האחרונים, 37.56% ב-3 שנים ו-67.79% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים בהראל השתלמות S&P 500?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.50% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך הראל השתלמות S&P 500 ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 7 מתוך 10 קרנות השתלמות במסלול מחקה מדד S&P 500, ולאורך 5 שנים במקום 2 מתוך 5. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.