מגדל השתלמות מניות

מספר קופה 869 · השם הרשמי: מגדל השתלמות מסלול מניות · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+2.08%
12 חודשים+21.87%
3 שנים75.17%
5 שנים76.80%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 6 מתוך 11 בקרנות השתלמות במסלול מניות. מעל ממוצע הקבוצה ב-0.27 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 5 מתוך 11. המוביל: אינפיניטי השתלמות מניות עם 96.97%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: כלל השתלמות מניות עם 25.98%.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.49% מהצבירה, כלומר בערך 49 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.59%).

ב-8 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 3 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +8.04%, החלש ביותר: -4.56%.

חודש אחרי חודש

+3.7ספט+2.4אוק+1.5נוב+1.8דצמ+4.7ינו+1.1פבר−4.6מרץ+8.0אפר+3.6מאי−2.7יונ−1.1יול+2.1אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

100 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון גבוהה
65%מהכסף מושקע בחו"ל
גבוההתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 11.40)
טובציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 1.05)
₪4.7 מיליארדהכסף שמנוהל במסלול

מסלול מניות במשפט אחד

כמעט הכל במניות: פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר לאורך שנים, עם טלטלות חזקות בדרך. משחק לטווח ארוך.

להשוות את כל קרנות השתלמות בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קרנות השתלמות במסלול מניות: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1כלל השתלמות מניות+2.01%+25.98%78.49%72.96%0.53%
2הראל השתלמות מניות+1.84%+23.74%73.66%76.59%0.53%
3מנורה השתלמות מניות+2.27%+23.59%75.84%75.37%0.49%
4מור השתלמות מניות+2.66%+23.16%77.86%80.83%0.71%
5מיטב השתלמות מניות+2.59%+22.22%77.11%77.87%0.55%
6מגדל השתלמות מניות+2.08%+21.87%75.17%76.80%0.49%
7הפניקס השתלמות מניות+2.50%+21.55%74.91%74.69%0.58%
8אינפיניטי השתלמות מניות+2.62%+20.39%76.13%96.97%0.59%
9אנליסט השתלמות מניות+2.03%+18.67%70.10%76.60%0.63%
10אלטשולר שחם השתלמות מניות+3.49%+18.23%65.33%56.60%0.68%
11ילין לפידות השתלמות מניות+1.86%+18.23%68.01%77.35%0.67%
ממוצע הקבוצה2.36%21.60%73.87%76.60%

עוד מסלולים של מגדל בקרנות השתלמות

מגדל במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מגדל השתלמות מניות?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +2.08% בחודש האחרון, 21.87% ב-12 החודשים האחרונים, 75.17% ב-3 שנים ו-76.80% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במגדל השתלמות מניות?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.49% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מגדל השתלמות מניות ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 6 מתוך 11 קרנות השתלמות במסלול מניות, ולאורך 5 שנים במקום 5 מתוך 11. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.