מגדל השתלמות אשראי ואג"ח

מספר קופה 199 · השם הרשמי: מגדל השתלמות מסלול אשראי ואג"ח · נתוני אוגוסט 2026

אוגוסט+0.40%
12 חודשים+5.19%
3 שנים17.12%
5 שנים13.50%
ב-12 החודשים האחרונים: מקום 7 מתוך 11 בקרנות השתלמות במסלול אשראי ואג"ח. מתחת לממוצע הקבוצה ב-0.54 נקודות אחוז.

בשורה התחתונה

לאורך 5 שנים: מקום 9 מתוך 10. המוביל: מנורה השתלמות אשראי ואג"ח עם 29.70%.

המוביל ב-12 החודשים האחרונים: מנורה השתלמות אשראי ואג"ח עם 7.97%.

בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (מנורה, 0.47%) הוא בערך 180 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.

דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.56% מהצבירה, כלומר בערך 56 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.61%).

ב-4 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.

ב-12 החודשים האחרונים: 2 חודשים שליליים. החודש הטוב ביותר: +1.14%, החלש ביותר: -0.73%.

חודש אחרי חודש

+0.7ספט+0.8אוק+0.4נוב+0.3דצמ+0.5ינו+0.2פבר−0.7מרץ+1.0אפר+1.1מאי+0.5יונ−0.2יול+0.4אוג
תשואה חודשית באחוזים, 12 החודשים האחרונים. אדום = חודש שלילי.

ממה המסלול מורכב

5 ש"ח מכל 100מושקעים במניות. רמת סיכון נמוכה
20%מהכסף מושקע בחו"ל
נמוכהתנודתיות: כמה המסלול "קופץ" מחודש לחודש (סטיית תקן 3.22)
נמוךציון יעילות: תשואה ביחס לסיכון (שארפ 0.04)
₪476 מיליוןהכסף שמנוהל במסלול

מסלול אשראי ואג"ח במשפט אחד

בעיקר אג"ח והלוואות: פחות ריגושים, יותר יציבות. למי שמעדיף לישון טוב בלילה.

להשוות את כל קרנות השתלמות בהצבי נט ←לשאול את ליה על המסלול שלי

קרנות השתלמות במסלול אשראי ואג"ח: כל החברות

מסלולאוגוסט12 חודשים3 שנים5 שניםדמי ניהול
1מנורה השתלמות אשראי ואג"ח+0.58%+7.97%21.92%29.70%0.47%
2מור השתלמות אשראי ואג"ח+0.38%+6.95%29.17%אין נתון0.64%
3אינפיניטי השתלמות אשראי ואג"ח+0.68%+6.76%22.06%22.15%0.68%
4כלל השתלמות אשראי ואג"ח+0.38%+5.98%19.48%18.41%0.54%
5מיטב השתלמות אשראי ואג"ח+0.58%+5.66%18.78%23.30%0.59%
6אנליסט השתלמות אשראי ואג"ח+0.11%+5.64%17.02%14.27%0.61%
7מגדל השתלמות אשראי ואג"ח+0.40%+5.19%17.12%13.50%0.56%
8הראל השתלמות אשראי ואג"ח+0.34%+5.13%16.98%13.42%0.60%
9ילין לפידות השתלמות אשראי ואג"ח+0.40%+5.10%16.42%18.93%0.68%
10אלטשולר שחם השתלמות אשראי ואג"ח+0.58%+4.34%14.88%15.51%0.66%
11הפניקס השתלמות אשראי ואג"ח+0.19%+4.31%15.98%14.83%0.64%
ממוצע הקבוצה0.42%5.73%19.07%18.40%

עוד מסלולים של מגדל בקרנות השתלמות

מגדל במוצרים אחרים

מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.

שאלות נפוצות

מה התשואה של מגדל השתלמות אשראי ואג"ח?

לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.40% בחודש האחרון, 5.19% ב-12 החודשים האחרונים, 17.12% ב-3 שנים ו-13.50% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.

כמה דמי ניהול גובים במגדל השתלמות אשראי ואג"ח?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.56% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.

איך מגדל השתלמות אשראי ואג"ח ביחס למסלולים דומים?

ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 7 מתוך 11 קרנות השתלמות במסלול אשראי ואג"ח, ולאורך 5 שנים במקום 9 מתוך 10. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.

מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?

מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.