בשורה התחתונה
לאורך 5 שנים: מקום 3 מתוך 8. המוביל: כלל השתלמות כספי עם 19.80%.
המוביל ב-12 החודשים האחרונים: אלטשולר שחם השתלמות כספי עם 4.78%.
בשקלים: על חיסכון של 200,000 ש"ח, ההפרש בין דמי הניהול כאן לנמוכים בקבוצה (מגדל, 0.50%) הוא בערך 360 ש"ח בכל שנה. ממוצע בפועל: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות אחרים.
דמי הניהול הממוצעים בפועל: 0.68% מהצבירה, כלומר בערך 68 ש"ח בשנה על כל 10,000 ש"ח (הממוצע בקבוצה: 0.56%).
ב-3 מתוך 12 החודשים האחרונים התשואה החודשית הייתה מעל הממוצע של הקבוצה.
ב-12 החודשים האחרונים: אף חודש שלילי. החודש הטוב ביותר: +0.43%.
חודש אחרי חודש
ממה המסלול מורכב
מסלול כספי (שקלי) במשפט אחד
פיקדונות ואג"ח קצרות בשקלים: המסלול הכי שמרני שיש, קרוב לריבית בבנק. תחנת המתנה, לא מנוע צמיחה.
קרנות השתלמות במסלול כספי (שקלי): כל החברות
| מסלול | אוגוסט | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|---|
| 1אלטשולר שחם השתלמות כספי | +0.38% | +4.78% | 14.99% | 19.13% | 0.66% |
| 2כלל השתלמות כספי | +0.38% | +4.59% | 15.58% | 19.80% | 0.52% |
| 3מגדל השתלמות כספי | +0.36% | +4.47% | 13.99% | 16.40% | 0.50% |
| 4הפניקס השתלמות כספי | +0.32% | +4.40% | 14.00% | 17.21% | 0.60% |
| 5אנליסט השתלמות כספי | +0.32% | +4.22% | 13.65% | 16.70% | 0.58% |
| 6הראל השתלמות כספי | +0.33% | +4.22% | 13.86% | אין נתון | 0.50% |
| 7מור השתלמות כספי | +0.28% | +4.08% | 13.31% | 17.40% | 0.68% |
| 8מיטב השתלמות כספי | +0.29% | +4.06% | 14.07% | 16.98% | 0.52% |
| 9מנורה השתלמות כספי | +0.29% | +4.05% | 13.57% | 16.16% | 0.51% |
| ממוצע הקבוצה | 0.33% | 4.32% | 14.11% | 17.47% |
עוד מסלולים של מור בקרנות השתלמות
מור במוצרים אחרים
מי מאחורי ההשוואה? הצבי הפנסיוני, סוכנות לביטוח פנסיוני בניהול צבי זיגלבוים, סוכן ביטוח פנסיוני בעל רישיון. הנתונים נלקחים כמו שהם מהדיווחים של רשות שוק ההון ומתעדכנים לבד בכל חודש. הסדר בטבלה נקבע רק לפי הנתונים: אף חברה לא משפיעה על המקום שלה.
שאלות נפוצות
מה התשואה של מור השתלמות כספי?
לפי נתוני אוגוסט 2026: +0.28% בחודש האחרון, 4.08% ב-12 החודשים האחרונים, 13.31% ב-3 שנים ו-17.40% ב-5 שנים. התשואות מצטברות, לפני דמי ניהול.
כמה דמי ניהול גובים במור השתלמות כספי?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלול הם 0.68% מהצבירה בשנה. זה ממוצע של כל החוסכים במסלול: דמי הניהול האישיים שלך יכולים להיות נמוכים או גבוהים מזה, ואפשר לבקש הפחתה.
איך מור השתלמות כספי ביחס למסלולים דומים?
ב-12 החודשים האחרונים הוא במקום 7 מתוך 9 קרנות השתלמות במסלול כספי (שקלי), ולאורך 5 שנים במקום 3 מתוך 8. תשואה של שנה אחת לא אומרת הרבה: כדאי להסתכל על 3 ו-5 שנים, על דמי הניהול ועל רמת הסיכון.
מאיפה הנתונים ומתי הם מתעדכנים?
מהדיווחים הרשמיים של רשות שוק ההון (המאגרים הפתוחים של גמל נט, פנסיה נט וביטוח נט). העמוד מתעדכן לבד בכל חודש, כשהרשות מפרסמת נתונים חדשים.